Wedstrijden

Groeps Wedstrijden
Datum Tijd Stadion Team 1 Team 2 Res
20-11 17:00 Al Bayt Qatar Ecuador 0 - 2
21-11 14:00 Khalifa Int. Engeland Iran 6 - 2
21-11 17:00 Al Thumama Senegal Nederland 0 - 2
21-11 20:00 Ahmad Bin Ali Verenigde Staten Wales 1 - 1
22-11 11:00 Lusail ArgentiniŽ Saudi-ArabiŽ 1 - 2
22-11 14:00 Education City Denemarken TunesiŽ 0 - 0
22-11 17:00 Stadium 974 Mexico Polen 0 - 0
22-11 20:00 Al Janoub Frankrijk AustraliŽ 4 - 1
23-11 11:00 Al Bayt Marokko KroatiŽ 0 - 0
23-11 14:00 Khalifa Int. Duitsland Japan 1 - 2
23-11 17:00 Al Thumama Spanje Costa Rica 7 - 0
23-11 20:00 Ahmad Bin Ali BelgiŽ Canada 1 - 0
24-11 11:00 Al Janoub Zwitserland Kameroen 1 - 0
24-11 14:00 Education City Uruguay Zuid-Korea 0 - 0
24-11 17:00 Stadium 974 Portugal Ghana 3 - 2
24-11 20:00 Lusail BraziliŽ ServiŽ 2 - 0
25-11 11:00 Ahmad Bin Ali Wales Iran 0 - 2
25-11 14:00 Al Thumama Qatar Senegal 1 - 3
25-11 17:00 Khalifa Int. Nederland Ecuador 1 - 1
25-11 20:00 Al Bayt Engeland Verenigde Staten 0 - 0
26-11 11:00 Al Janoub TunesiŽ AustraliŽ 0 - 1
26-11 14:00 Education City Polen Saudi-ArabiŽ 2 - 0
26-11 17:00 Stadium 974 Frankrijk Denemarken 2 - 1
26-11 20:00 Lusail ArgentiniŽ Mexico 2 - 0
27-11 11:00 Ahmad Bin Ali Japan Costa Rica 0 - 1
27-11 14:00 Al Thumama BelgiŽ Marokko 0 - 2
27-11 17:00 Khalifa Int. KroatiŽ Canada 4 - 1
27-11 20:00 Al Bayt Spanje Duitsland 1 - 1
28-11 11:00 Al Janoub Kameroen ServiŽ 3 - 3
28-11 14:00 Education City Zuid-Korea Ghana 2 - 3
28-11 17:00 Stadium 974 BraziliŽ Zwitserland 1 - 0
28-11 20:00 Lusail Portugal Uruguay 2 - 0
29-11 16:00 Khalifa Int. Ecuador Senegal 1 - 2
29-11 16:00 Al Bayt Nederland Qatar 2 - 0
29-11 20:00 Ahmad Bin Ali Wales Engeland 0 - 3
29-11 20:00 Al Thumama Iran Verenigde Staten 0 - 1
30-11 16:00 Education City TunesiŽ Frankrijk 1 - 0
30-11 16:00 Al Janoub AustraliŽ Denemarken 1 - 0
30-11 20:00 Stadium 974 Polen ArgentiniŽ 0 - 2
30-11 20:00 Lusail Saudi-ArabiŽ Mexico 1 - 2
01-12 16:00 Ahmad Bin Ali KroatiŽ BelgiŽ 0 - 0
01-12 16:00 Al Thumama Canada Marokko 1 - 2
01-12 20:00 Al Bayt Costa Rica Duitsland 2 - 4
01-12 20:00 Khalifa Int. Japan Spanje 2 - 1
02-12 16:00 Al Janoub Ghana Uruguay 0 - 2
02-12 16:00 Education City Zuid-Korea Portugal 2 - 1
02-12 20:00 Stadium 974 ServiŽ Zwitserland 2 - 3
02-12 20:00 Lusail Kameroen BraziliŽ 1 - 0

Tweede Ronde
Datum Tijd Stadion Team 1 Team 2 Res
03-12 16:00 Khalifa Int. Nederland Verenigde Staten 3 - 1
03-12 20:00 Ahmad Bin Ali ArgentiniŽ AustraliŽ 2 - 1
04-12 16:00 Al Thumama Frankrijk Polen
04-12 20:00 Al Bayt Engeland Senegal
05-12 16:00 Al Janoub Japan KroatiŽ
05-12 20:00 Stadium 974 BraziliŽ Zuid-Korea
06-12 16:00 Education City Marokko Spanje
06-12 20:00 Lusail Portugal Zwitserland

Kwartfinales
Datum Tijd Stadion Team 1 Team 2 Res
09-12 16:00 Education City Winnaar TW5 Winnaar TW6
09-12 20:00 Lusail Nederland ArgentiniŽ
10-12 16:00 Al Thumama Winnaar TW7 Winnaar TW8
10-12 20:00 Al Bayt Winnaar TW3 Winnaar TW4

Halve Finales
Datum Tijd Stadion Team 1 Team 2 Res
13-12 20:00 Lusail Winnaar QF1 Winnaar QF2
14-12 20:00 Al Bayt Winnaar QF3 Winnaar QF4

Finale
Datum Tijd Stadion Team 1 Team 2 Res
18-12 16:00 Lusail Winnaar SF1 Winnaar SF2