Namibië
In de zomer van 2005 hebben Esther en ik in een 4x4 met een tent op het dak,
door Namibië gereisd. Aan de hand van de mailtjes hebben we dit reisverslag gemaakt.
Route
- Windhoek
- Okahandja
- Etosha National Park
- Ruacana
- Opuwo
- Sesfontein
- Twyfelfontein
- Spitzkoppe
- Cape Cross
- Swakopmund
- Sesriem (Sossusvlei)
- Fish River Canyon
- Brukkaros Krater
- Hardap Dam
- Windhoek
Facts & figures
- Periode: juli 2005
- Aantal dagen: 22
- Aantal personen: 2
- Vlucht: Lufthansa/South African Airways
- Retour: LTU/Lufthansa (i.v.m. staking SAA)
- Vervoer: Toyota Hilux 2.7i 4x4 double cabin (incl. tent op het dak en kampeerspullen)
- Afgelegde afstand: 4513 km
- Minimum temperatuur: 5 °C
- Maximum temperatuur: 28 °C
|
Pagina 1 van 11